» » Презентація Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2021-2027

Дата: 14-05-2021, 18:07 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У Тернопільський обласній державній адміністрації презентували Програму транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2021-2027.

У заході взяла участь керівниця навчально-наукового центру інноваційного розвитку та тренінгів навчально-наукового інституту інноватики, природокористування та інфраструктури Західноукраїнського національного університету Олена Борисяк.

Старший експерт Представництва Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна у Львові Василь Хім’як ознайомив із пріоритетами, яким мають відповідати проєкти. Голова Представництва Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна у Львові Ольга Парасоцька розповіла про досвід реалізації Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.

Нові пріоритети, яким мають відповідати проєкти, реалізовані в рамках програми 2021-2027:

– довкілля (популяризація адаптації до змін клімату, запобігання ризикам та стійкості до катастроф; популяризація сталого водного господарства; збільшення біологічного різноманіття, зеленої інфраструктури у міському середовищі та зменшення забруднення);

– здоров'я (покращення доступності, ефективності та стійкості систем охорони здоров'я та довгострокових медичних послуг з обох боків кордону);

– туризм (підвищення ролі культури і туризму в економічному розвитку, соціальній інтеграції та розвитку суспільних інновацій);

– співпраця (підвищення ефективності публічної адміністрації шляхом розповсюдження правової та адміністративної співпраці, а також співпраці між громадянами та установами, зокрема з метою усунення правових та інших перешкод у прикордонних регіонах; побудова взаємної довіри через заохочення до діяльності, що полегшує міжособистісні контакти);

– кордони (діяльність у сфері управління перетином кордонів).

Цікавить проєктна діяльність?

Запрошуємо до співпраці!

Звертайтесь у навчально-науковий центр інноваційного розвитку та тренінгів навчально-наукового інституту інноватики, природокористування та інфраструктури Західноукраїнського національного університету.

е-mail: o.borysiak@wunu.edu.ua

Підписуйтесь на наші сторінки у соціальних мережах:

Фейсбук: https://www.facebook.com/project.tneu.edu.ua/

Інстаграм: https://www.instagram.com/innovation_nniipi_zunu/?hl=ru