День науки

Дата: 13-05-2021, 16:50 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У понеділок, 17 травня 2021 року, о 12:00 год у залі засідань вченої ради (корпус 11) відбудеться урочисте засідання Науково-технічної ради класичного університету Тернополя ЗУНУ, присвячене відзначенню Дня науки в Україні.

Порядок денний:

1. Вітальне слово ректора Андрія Крисоватого, доктора економічних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України.
2. Вітальне слово проректора з наукової роботи Зеновія Задорожного, доктора економічних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України.
3. Оголошення наказу ректора ЗУНУ «Про відзначення науковців Університету з нагоди Дня науки в Україні».

На засідання запрошуються директори навчально-наукових інститутів, заступники директорів навчально-наукових інститутів з наукової роботи, декани факультетів, заступники деканів факультетів з наукової роботи, завідувачі кафедр, заступники завідувачів кафедр з наукової роботи, керівники та працівники наукових підрозділів, члени Ради молодих вчених та Студентського наукового товариства, професорсько-викладацький персонал, відзначені у наказі ректора Університету (додається).

Наказ
Завантажити Переглянути онлайн