Відбувся практичний семінар

Дата: 13-05-2021, 16:41 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

11-12 травня 2021 року відбувся практичний семінар з питань трансферу технологій та впровадження інноваційних рішень і бізнес-проєктів на базі «Magnetic One Academy» (м.Тернопіль).

У заході взяли участь студенти навчально-наукового інституту інноватики, природокористування та інфраструктури Західноукраїнського національного університету.

Своїм досвідом проєктної інноваційної діяльності поділились представники ТОВ «БМ Інжиніринг», ГО «Пелетна асоціація України» та НВП «Корпоративна наукова лабораторія» (м.Київ).

Студенти ознайомились з:
- інноваційними технічними рішеннями з енергетичного менеджменту,
- переробкою органічних біополімерів та можливостями їх застосування в органічному землеробстві,
- використанням твердого біопалива для потреб альтернативної екологічно чистої енергетики.