» » Зустріч із Миколою Стефанчуком

Зустріч із Миколою Стефанчуком

Дата: 7-05-2021, 12:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Ректор класичного університету Тернополя Андрій Крисоватий зустрівся з народним депутатом України, членом Комітету з питань правової політики Миколою Стефанчуком.

Говорили про освітню реформу, діджиталізацію вищої освіти та перспективи розвитку української науки.

«У сфері освіти сформувалась тенденція до цифровізації, адже дуже важливо використовувати новітні технологї у навчальному процесі. Діджиталізація є актуальним напрямом не лише через пандемію, а й загалом через стрімку цифрову трансформацію держави», - зазначив Андрій Ігорович.

До діалогу долучилися народний депутат України, член Комітету з питань правової політики Іван Калаур та декан юридичного факультету класичного університету Тернополя Сергій Банах.