» » Запрошуємо до участі у Міжнародній літній школі Жан Моне з безпеки водних ресурсів

Дата: 27-04-2021, 14:59 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

17-18 червня 2021 року проходитиме Міжнародна літня школа "Кращі Європейські практики з безпеки водних ресурсів задля досягнення цілей сталого розвитку: виклики для України" (у межах реалізації проєкту Жан Моне «Кращі Європейські практики з безпеки водних ресурсів задля досягнення цілей сталого розвитку» 597938-EPP-1-2018-1-UA-EPPJMO-MODULE).

Запрошуємо студентів, аспірантів, викладачів, науковців, громадських діячів, держслужбовців, практиків та усіх охочих.

Захід відбуватиметься у режимі онлайн. Реєстрація за посиланням.

Метою Школи є вивчення, дослідження та популяризація кращих європейських практик з безпеки водних ресурсів задля досягнення цілей сталого розвитку.

Контактна особа щодо участі у заході – Євген Безсонов (тел.: 093 95 31 335)

Участь у заході безкоштовна. Кількість місць обмежена. Передбачено, що учасники отримають сертифікати (18 акад.год.).

Під час Школи буде подано низка питань безпеки водних ресурсів: регіонального, національного, європейського та світового рівнів.