Студентський помічник ЗУНУ!

Дата: 19-04-2021, 17:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Вперше в Україні в рамках реалізації проєкту "Електронний університет", відділом цифрової трансформації класичного університету Тернополя розроблено офіційний чат-бот ЗУНУ в Телеграм, який є студентським помічником  для молодих людей в комунікації з підрозділами університету, вдосконаленні системи взаємодії з професорсько-викладацьким колективом та працівниками, спрощенні процедури отримання інформації.
Завдяки чат-боту ЗУНУ студенти зможуть отримати відповіді на запитання, які виникають в освітньому процесі, завантажити зразки заяв, здійснити оплату за навчання та проживання, відновити пароль у MOODLE, повідомити про проблеми, дізнатися про події в університеті, подати заявку на онлайн-поселення в гуртожитки ЗУНУ.
Щоб запустити чат-бот у телеграмі перейди за посиланням: https://t.me/WUNUBot
Західноукраїнський національний університет - це класична освіта на базі сучасних цифрових технологій!