Зустріч з Тетяною Чубак

Дата: 7-04-2021, 16:49 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Відбулася зустріч із стейкхолдером освітньо-професійної програми «Міжнародна економіка», директором з розвитку ТРЦ «Подоляни», почесним консулом Угорщини у м. Тернопіль та Тернопільській області, головою благодійного фонду "Подоляни" Тетяною Чубак.

У рамках практичного заняття пані Тетяна ознайомила студентів із особливостями ведення бізнесу, переговорів, поділилася секретами свого успіху. Спікер зосередила свою увагу на необхідних навичках та вміннях успішного підприємця, які студенти можуть отримати в процесі навчання за освітньо-професійною програмою «Міжнародна економіка». Пані Тетяна акцентувала, що вона є випускницею нашого університету за спеціальністю «Міжнародна економіка» та згадала яскраві моменти свого студентського життя.

Участь у заході взяли представники професорсько-викладацького колективу кафедри міжнародної економіки Ірина Зварич, Віталіна Куриляк, Ігор Ліщинський. Модераторами заходу виступили професори Євген Савельєв та Марія Лизун.