» » Міжнародний запрошує до участі у кейс-чемпіонаті!

Міжнародний запрошує до участі у кейс-чемпіонаті!

Дата: 7-04-2021, 16:35 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Найдосвідченіший хлібзавод Тернополя, що трансформується до сучасних умов і тенденцій ринку, цієї весни продовжує започатковану минулоріч традицію та запрошує студентів II-VI курсів та випускників 2019-2020 років Західноукраїнського національного університету взяти участь у кейс-чемпіонаті та спробувати свої навички у ролі аналітиків: зробити аналіз ринку іноземної країни та визначити експорт-стратегію для ТХП, надати певні рекомендації, тощо.

Чемпіонат проводитиметься на базі навчально-наукового інституту ім. Б.Д. Гаврилишина класичного університету Тернополя.

У рамках кейсу на Вас чекає справжнє занурення у світ маркетингу та аналітики:

аналіз ринку;

визначення сертифікаційних вимог та логістичних шляхів;

вибір товарних позицій;

висновки доцільності експорту у саме цю країну.

Формат та реєстрація: команди повинні складатися з 2-4 людей, рішення у вигляді презентації PowerPoint. Капітан команди реєструє команду за посиланням https://forms.gle/1RwCR1hq2LYPhacP6

Реєстрація команд проходитиме з 6 по 23 квітня включно.

Виконання кейсу – 24 квітня - 8 травня включно.

Оприлюднення команд-фіналістів – 10 травня.

Презентація та захист рішень командами-фіналістами – 12 травня.

Усі учасники отримають шанс практично застосувати свої знання на прикладі діючого підприємства м. Тернопіль.

Фіналісти отримають сертифікати від ТХП, які можна додати до свого резюме.

Сувеніри від «Пані Паляниці», сертифікати та коштовні призи кожному учаснику команди фіналістів та особливі призи переможцям.

Найкращі студенти отримають можливість працевлаштування або стажування на ТХП із глибоким зануренням в реальний світ роботи хлібзаводу.

Координатор кейс-чемпіонату від ЗУНУ – Ярина Жукорська (067-353-02-06)