» » Конкурс відеороликів "Будь на своєму місці!" серед учнів та студентів

Конкурс відеороликів "Будь на своєму місці!" серед учнів та студентів

Дата: 31-03-2021, 12:29 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Колектив кафедри маркетингу Західноукраїнського національного університету разом з ГО "АТОМ" оголошують конкурс відеороликів серед учнів 9-11 класів та студентів Тернопільської області на тему вибору майбутньої професії.
Тематика відеоробіт:
1. Професії майбутнього.
2. Роблю те, що люблю.
3. Мам, я сам!
Усі учасники отримають сертифікати про участь в конкурсі, а переможці – подарунки від спонсорів та партнерів!

Відеоролик можна нідіслати до 15 квітня, а оголошення результатів відбудеться 20 квітня 2021 року.

Роботи необхідно завантажити на свій профіль в Інстаграмі з хештегом #Будьнасвоємумісці і відмітити @go.atom.te та @marketing.zunu, підписатися на вказані сторінки, а також  заповнити заявку (посилання в шапці профілю ГО АТОМ).

Участь можна брати самому, або ж у команді з друзями!

Вимоги до відеороликів:

• максимальна тривалість – до 1 хвилини;

• відео можна створювати за допомогою професійної або непрофесійної відеокамери, фотоапарату, смартфону тощо;

• використання під час зйомки та монтажу спеціальних програм та інструментів вітається;

• учасники самі визначають жанр відеоролика (відео-кліп, репортаж, інтерв'ю тощо).

ГО "АТОМ" має технічне обладнання і готові допомогти зняти в м. Тернополі якісне відео з використанням мікрофона-петлички, постійного світла (2 софтбокси, лампа), штативу та стабілізатора.

З питаннями щодо обладнання звертатися до керівника конкурсу за номером телефону 067 743 32 73 - Людмила.

Критерії оцінки відеороликів:

• повнота розкриття теми;

• змістовність та оригінальність ідеї;

• поєднання відеоматеріалу, музичного, титрового та словесного оформлення;

• загальне емоційне враження;

Контактні телефони координаторів конкурсу: ГО "АТОМ" (098) 122 53 25

Спробуй себе у створенні відеоконтенту!