» » ІІ Міжнародна школа світових освітніх практик «New Way»

ІІ Міжнародна школа світових освітніх практик «New Way»

Дата: 29-03-2021, 14:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Заняття у ІІ Міжнародній школі світових освітніх практик «New Way» перетнули межу екватора і вже цього тижня учасники матимуть змогу послухати надзвичайно цікаві лекції про мистецтво ведення перемовин.

Спікер - Вадим Рахліс - професійний перемовник, сертифікований медіатор Євросоюзу, експерт зі звільнення заручників, засновник та директор Міжнародної палати альтернативного вирішення спорів та Бюро переговорів, президент VIP-клубу перемовників, сертифікований майстер НЛП, викладач кафедри освітології та педагогіки Західноукраїнського національного університету.

Пан Вадим має більше 20 років досвіду ведення перемовин в екстремальних умовах (Ізраїль, Казахстан, Україна), є переможцем у номінації «Idea of the Future» на Davos World Communication Forum, 2016, рганізатор і викладач першої дитячої мобільної групи перемовників та першої Групи кризових перемовників Національної поліції України в м. Києві, автор навчального посібника «Перемовини і медіація», навчальних проектів - «Розговорити і домовитися», «Розговорити і знешкодити», «Симулятор переговорів».

Впродовж чотирьох лекцій учасники розглянуть питання ведення діалогу та перемовин в системі миротворчої діяльності інститутів громадянського суспільства; дізнаються усе про маніпуляції; познайомляться з особистим професійним досвідом ведення кризових перемовин спікера; вивчать основні особливості кризових перемовин в екстремальних умовах з деструктивними особистостями; опанують психотехнології безконфліктного спілкування та ведення перемовин (прийоми активного слухання, мистецтво відкритих питань, прийоми контролю чужої агресії та психологічного айкідо, принципи психологічної амортизації, секрети невербального спілкування, роль емоційного інтелекту у вирішенні суперечок та ін.).