» » Тренінги за міжнародним проєктом «Міжнародна мобільність – можливості та проблеми. Належна підготовка до навчання в іноземному університеті»

Дата: 22-03-2021, 18:07 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У класичному університеті Тернополя розпочалися тренінги за міжнародним проєктом «Міжнародна мобільність – можливості та проблеми. Належна підготовка до навчання в іноземному університеті». Навчання  у межах програми Еразмус+ , яка базується на співпраці таких закладів вищої освіти: Вроцлавський економічний університет (Польща) , Елінський відкритий університет (Греція), Університет Паннонія (Угорщина) та Західноукраїнський національний університет (Україна).

Тренінги спрямовані на розвиток міжкультурних компетенцій , що дають змогу кожному учаснику вдосконалити професійні навички та підвищити якість надання освітніх послуг.

Для участі писати на e-mail: o.sobko@wunu.edu.ua

Приєднуйтеся до команди однодумців. З нами цікаво!