» » Лекція індійського професора для студентів ЗУНУ «The global economic outlook: impact of the COVID-19 pandemic»

Дата: 3-03-2021, 14:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

9 березня 2021 р. відбудеться відкрита лекція індійського професора Dr. Saurabh Chandra, Managing Director of IPARN Foundation на тему «The global economic outlook: impact of the COVID-19 pandemic». Зустріч проходить у рамках вивчення дисципліни «Макроекономіка» з ініціативи д.е.н., проф. Длугопольського О.В., професора кафедри економіки та економічної теорії, офіційного представника IPARN Foundation у Європі. Організатори – факультет економіки та управління спільно з ННІМВ ім. Б. Д. Гаврилишина.

Захід  проходитиме онлайн о 10.00 за посиланням:

Ідентифікатор:743 5929 6104

Пароль: rbZ3qx

Запрошуємо студентів класичного університету Тернополя, що володіють англійською мовою долучитися до заходу!