» » Ректор класичного університету Тернополя зустрівся з міським головою Тернополя

Ректор класичного університету Тернополя зустрівся з міським головою Тернополя

Дата: 2-03-2021, 13:04 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У класичному університеті Тернополя відбулася робоча зустріч ректора Західноукраїнського національного університету Андрія Крисоватого із міським головою Тернополя Сергієм Надалом. Під час спілкування Андрій Ігорович розповів про заходи, спрямовані на запобігання поширення COVID-19 серед професорсько-викладацького колективу та студентства, та проінформував про організацію навчального процесу в умовах пандемії, застосування нових форм роботи, оснащення медичного пункту усіма необхідними засобами та роботу лікарів у період карантину. Сергій Віталійович зазначив: «Наразі Тернопіль отримав 16 000 доз вакцини, розраховані вони для щеплення 8 000 осіб. 25 лютого наші медики уже отримали перші дози вакцини проти COVID-19. Першочерговим є щеплення медиків, які працюють у стаціонарах, де надають лікування пацієнтам від COVID-19», - розповідає Сергій Надал. Ректор ЗУНУ Андрій Крисоватий зазначив: «Сьогодні збереження здоров’я студентів та працівників закладу вищої освіти – це пріоритетне завдання кожного керівника, адже люди – найцінніший скарб нашої держави. Разом ми зуміємо подолати пандемію й подбати про кожного, хто потребує допомоги».