» » Конкурсний відбір серед викладачів ЗУНУ для тижневого викладання дисциплін з бізнес-адміністрування та права

Дата: 1-03-2021, 11:45 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У рамках реалізації співпраці Західноукраїнського національного університету з Державною Вищою Професійною Школою у Тарнові (Республіка Польща) оголошується конкурсний відбір серед викладачів ЗУНУ для тижневого викладання дисциплін з бізнес адміністрування та права. Конкурс відбувається у рамках проекту з академічної мобільності ERASMUS+ Action 1. KA 107-2020 .
Для участі у конкурсі необхідно подати у відділ міжнародних зв`язків наступні документи:
- CV (англійською мовою)
- Мотиваційний лист
- Сертифікат, що підтверджує знання англійської мови щонайменше на рівень В2

Дедлайн подачі документів у відділ - 3 березня 2021 р. включно.

Конкурсний відбір відбудеться 4 березня 2021 р.

Програма передбачає покриття дорожніх витрат та витрат на перебування. Проте, звертаємо Вашу увагу, що фізична мобільність буде можлива лише в тому випадку, якщо обмеження COVID, введені польським урядом, дозволять поїздки в Польщу. Якщо фізична мобільність буде неможлива, кандидат проведе свої заняття онлайн. У разі онлайн-мобільності фінансова підтримка (призначена для покриття витрат на проїзд та проживання під час фізичного перебування в Польщі) буде недоступною.

За детальнішою інформацією звертайтеся у відділ міжнародних зв`язків (каб. 1222)