» » Проєкти науковців ЗУНУ фінансуватимуться МОН України!

Проєкти науковців ЗУНУ фінансуватимуться МОН України!

Дата: 1-03-2021, 10:26 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Міністерство освіти і науки України затвердило перелік проектів фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок закладів вищої освіти та наукових установ на 2021 рік, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України. З приємністю зазначаємо, що два проєкти науковців ЗУНУ отримали високі бали та будуть профінансовані МОН України у 2021 році, а саме:
- «Національна концепція екобезпеки суспільства та інклюзія циркулярної економіки в умовах пандемії» (науковий керівник: ректор ЗУНУ, професор Крисоватий Андрій Ігорович, відповідальний виконавець: професор Зварич Роман Євгенович);
- «Діджиталізація фіскального простору в контексті забезпечення національної безпеки України» (науковий керівник: професор Десятнюк Оксана Миронівна, відповідальний виконавець: доцент, докторант кафедри податків та фіскальної політики Ткачик Федір Петрович).
Це вкотре підтверджує високий статус наукової думки в нашому Університеті.