» » Театру пісні "Для тебе" Західноукраїнського національного університету Міністерство освіти і науки України підтвердило звання "Народний художній колектив"!

Дата: 25-02-2021, 17:32 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Щиро вітаємо театр пісні "Для тебе", який уже більше 10 років дарує свою творчість та його керівника поета, пісняра Аллу Бінцаровську. У складі колективу — гурти «InToNatzia», «Cry Not», «Краплинки» та незрівнянно талановиті солісти:Тетяна Шарган, Павло Тютюнник, Владислав Вальків, Дмитро Худик, Катерина Бабійчук, Елеонора Атаманчук, Марія Заверуха, Оксана Скрепецька, Ірина Шарган, Катерина Божаківська, Мар’яна Максимишин, Галина Баган, Соломія, Софія та Надія Стельмахи. Вони - окраса різноманітних мистецьких заходів не лише в нашому університеті.

Народний театр пісні "Для тебе" продовжує радувати глядача новими сучасними українськими піснями, виступаючи на різноманітних концертах у місті Тернопіль, гастролюючи Україною та за її межами.

Бажаємо колективу процвітання та успіху, бурхливих овацій від глядачів та нових творчих звершень!