» » Конкурс для аспірантів ЗУНУ на проходження онлайн курсу від Університету Норд (Королівство Норвегія)

Дата: 25-02-2021, 10:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У рамках співпраці Західноукраїнського національного університету з Університетом Норд (Королівство Норвегія) оголошується конкурсний відбір серед аспірантів ЗУНУ, на проходження онлайн курсу "Introduction to Academic Writing" (2,5 ECTS), який триватиме у період з 12 квітня по 30 червня 2021 року.

Для участі у конкурсі у відділ міжнародних зв`язків (каб. 1222) необхідно подати до 12 березня 2021 р. наступні документи:

Сертифікат, що підтверджує високе знання англійської мови
Копія паспорта
Завірена копія диплома магістра
Довідка, що підтверджує статус аспіранта ЗУНУ

Конкурсний відбір відбудеться 15-16 березня 2021 року.

За детальнішою інформацією звертайтеся у відділ міжнародних зв`язків (каб. 1222).