» » Конкурс студентських інноваційних проєктів регіонального розвитку

Конкурс студентських інноваційних проєктів регіонального розвитку

Дата: 23-02-2021, 13:13 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій Західноукраїнського національного університету запрошує до участі у  конкурсі студентських інноваційних проєктів регіонального розвитку.

Мета конкурсу:

• залучення студентської молоді до розробки та впровадження проєктів місцевого економічного розвитку;
  • підтримка молодіжної підприємницької ініціативи;
  • активізація інноваційної проєктної діяльності, спрямованої на регіональний розвиток.

Організатор: навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій Західноукраїнського національного університету.

Співорганізатори: кафедра міжнародного туризму і готельного бізнесу, кафедра агрономії, екології та агроінженерії, кафедра менеджменту, публічного управління та  персоналу Західноукраїнського національного університету.

Партнери: Агенція регіонального розвитку в Тернопільській області, Інститут регіонального розвитку, ГО «Агенція розвитку туризму Тернопілля», ГО «Центр наукових досліджень «Стратегії розвитку»».

Пропозиції, які подаються на конкурс, мають бути спрямовані на вирішення таких пріоритетних завдань:

• підвищення конкурентоспроможності регіону;
  • екологічну безпеку та збереження довкілля;
  • удосконалення управління регіональним розвитком;
  • розвиток туристично-рекреаційної сфери.

Номінації конкурсу:

• Інноваційні туристичні проєкти, продукти та послуги.
  • Інноваційні екологічні та природоохоронні проєкти, агротехнології та агропродукти і послуги.
  • Інноваційні проєкти управління територіальною громадою.

Строк проведення конкурсу: з 1.03.2021 р. по 22.03.2021 р.

Етапи проведення конкурсу:

І етап: 1 березня - 15 березня 2021 року

Прийом робіт до участі у першому відбірковому етапі конкурсу.

Дедлайн: 15 березня 2021 року, 17.00 год.

ІІ етап: 16-18 березня 2021 року

Перший відбірковий етап конкурсу – оцінка експертами відповідності конкурсних робіт технічним вимогам.

ІІІ етап: 19 березня 2021 року

Повідомлення конкурсантів про результати проходження першого відбіркового етапу конкурсу та запрошення до участі у фіналі.

IV етап: 22 березня 2021 року

Фінал конкурсу – публічний захист проєктів-фіналістів, оголошення та нагородження переможців.

Увага!  Додатково Агенція регіонального розвитку в Тернопільській області запропонує підтримку у впровадженні вибраного проєкту, який відповідатиме Стратегії розвитку Тернопільської області на 2021-2027 роки.

Всі учасники будуть нагороджені сертифікатами за участь у конкурсі.

Вимоги до учасників (цільова аудиторія конкурсу): у конкурсі можуть брати участь студенти Західноукраїнського національного університету.

Вимоги до конкурсних робіт

Проєкти приймаються у формі індивідуальних робіт.

Проєкти мають бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди, розроблені для потреб конкретної територіальної громади (або декількох громад) за обраною темою та містити конкретний план дій щодо його практичного впровадження з визначеним терміном впровадження, виконавцями та орієнтовним бюджетом на кожну дію плану.

Проєктна пропозиція має відповідати одному із завдань операційної цілі Стратегії розвитку регіону.

Робота виконується українською мовою. Обсяг роботи має складати до 10 сторінок без урахування додатків (додатки за потреби).

Вимоги до оформлення тексту: шрифт TimesNewRoman, міжрядковий інтервал – 1,15, кегль – 14, поля: верхнє – 2 см, нижнє – 2 см, ліве – 2,5 см, праве – 1,5 см.

Проєктна пропозиція має бути представлена у формі PDF-файлу  (аплікаційна форма), що додається.

Аплікаційна форма
Завантажити

Аплікаційну форму надсилати на електронну адресу: nniiot@wunu.edu.ua до 15 березня 2021 року, 17.00 год. Роботи, надіслані пізніше вказаного терміну, не розглядатимуться.

Цікавить участь у проєктах і прагнеш до саморозвитку?

Тоді запрошуємо у навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій ЗУНУ:

сайт: http://nniiot.wunu.edu.ua/

Фейсбук: https://www.facebook.com/project.tneu.edu.ua/