» » Соціально-гуманітарний факультет ЗУНУ запрошує до участі проєкті «Огляд практики Європейського суду з прав людини у медійних справах»

Дата: 23-02-2021, 12:57 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студентів соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ, абітурієнтів, котрі бачать себе у правовій журналістиці, школярів, які формують свій світогляд, та усіх охочих, кого цікавить тематика медіаправа, запрошуємо до участі в проєкті «Огляд практики Європейського суду з прав людини у медійних справах».

Проєкт стартує 15 березня 2021 року та поєднує наступні блоки:

• Особливості роботи журналіста з правовою тематикою;
  • Свобода вираження поглядів у рішеннях ЄСПЛ;
  • Дайджест медійних справ (у контексті ЄСПЛ).

Заповнити реєстраційну форму можливо, перейшовши за QR-кодом, вказаним в інформаційному листі.

Контактна особа - Уляна Коруц, начальниця міжнародного відділу ЗУНУ, доцентка кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності.