» » Підписання договору про співробітництво з Національною академією наук України!

Підписання договору про співробітництво з Національною академією наук України!

Дата: 18-02-2021, 16:25 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

 Сьогодні у Західноукраїнському національному університеті відбулося підписання договору про співробітництво з Національною академією наук України.

Андрій Крисоватий, ректор класичного університету Тернополя та Юрій Іванов, директор Науково-дослідного центру індустріальних проблем розвитку Національної академії наук України домовились про розробку та реалізацію інноваційних науково-дослідницьких продуктів у сфері науки та освіти, організацію і проведення спільних наукових конференцій, симпозіумів, семінарів, виставок, круглих столів, нарад.

У вітальному слові Юрій Борисович сказав: «Високий професійний рівень професорсько-викладацького колективу кафедри податків  та фіскальної політики дають підставу молоді класичного університету Тернополя впевнено дивитись у майбутнє, працевлаштовуючись в органах державної виконавчої та законодавчої влади, митних та податкових інституціях. 20 років –це вік молодості, прогресу, нестримного бажання зростати, змінюватися, утверджуватися, досягаючи нових вершин і здобутків. Тож, вітаю колектив кафедри податків та фіскальної політики з ювілеєм, зичу їм доброго здоров’я, творчої наснаги та процвітання!»

«Дякую Національній академії наук України за ту увагу, яку приділяють науковці проблемам трансформації  участі держави у сталому розвитку суспільства. Двадцять років тісної співпраці – ми  одними із перших відкрили дві кафедри в Україні та завжди дбали про те, щоб наші студенти  мали можливість отримати сучасні та якісні знання. Об’єднуючи наукові зусилля, спільно розбудовуємо нашу державу», - сказав Андрій Ігорович.

 

Переконані, що наше партнерство стане вагомим кроком на шляху поступу науки України!