» » Колектив соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ запрошує до діалогу про передові освітні практики зво Канади

Дата: 10-02-2021, 09:41 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

12 лютого о 13.00 год. відбудеться вебінар на тему: «Система освіти в Канаді: демократичні цінності та підходи».

Спікерка: радниця з питань міжнародної освіти, регіональна менеджерка Державного Коледжу Феншоу, офіційна представниця Коледжу Феншоу в країнах Європи та СНД Галина Арнаутова (Онтаріо, Канада).

У фокусі розмови:

У чому різниця надання освітніх послуг в українських та зарубіжних зво?

Корисні лайфхаки у сфері надання освітніх послуг в державних вишах Канади.

Чим цікавий державний коледж Fanshawe для тих, хто вже здобув освіту у соціально-гуманітарному напрямку.

Особливості міграційної політики Канади.

Академічне навчання, студентські будні, проблеми, успіхи та розваги, переваги післядипломного навчання та перспективи роботи в Канаді.

Якщо цікаво, приєднуйтесь!

Команда соціально-гуманітарного факультету запрошує усіх охочих до продуктивного діалогу.

Посилання на зустріч: https://fanshawecollege.zoom.us/j/99720329495