» » Вітаємо доцента Возну Наталію Ярославівну з отриманням звання Лауреата обласної премії імені Івана Пулюя!

Дата: 9-02-2021, 17:04 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Щиро вітаємо Наталію Ярославівну з отриманням відзнаки Тернопільської обласної організації товариства винахідників і раціоналізаторів України за високі досягнення у винахідницькій та науково-технічній творчості й бажаємо невичерпного натхнення та прагнення до пізнання незвіданого!

Возна Наталія Ярославівна – доцент кафедри спеціалізованих комп’ютерних систем факультету комп’ютерних інформаційних технологій ЗУНУ. Активно займається винахідництвом і науково-технічною творчістю, отримала 21 патент України на винаходи і корисні моделі. Лише за минулий рік одержала п’ять патентів, а у листопаді минулого року успішно захистила докторську дисертацію.