» » Західноукраїнський національний університет започатковує нову спеціальність та нову освітню програму!

Дата: 8-02-2021, 14:32 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Спеціальність 275 Транспортні технології (на автомобільному транспорті)

Освітня програма "Управління на транспорті і логістика"

Спеціальна підготовка за освітньою програмою «Управління на транспорті та логістика» передбачає вивчення теорії і практики в:

- організації та управління вантажними та пасажирськими перевезеннями у внутрішньому та міжнародному сполученні

- логістиці і управлінні ланцюгами поставок

- взаємодії видів транспорту

- транспортному та митному праві

- організації роботи складів і терміналів

- організації і управління дорожнім рухом

- управлінні і органіції мультимодальних перевезень

Освітньо - професійна програма Управління на транспорті та логістика орієнтована на підготовку фахівця, що володіє цифровими компетенціями - автоматизованими системами управління на транспорті «TMS Логістика. Управління перевезеннями», «WMS Логістика. Управління складом», «PTV Traffic Suite». Організація і управління транспортними та пішохідними потоками в транспортному плануванні міст, у будівництві, урбаністиці (дизайн територій).

Сфера діяльності випускників: керівниками відділів перевезень комерційних організацій, логістами; менеджерами транспортних, транспортно – експедиційних підприємств, також менеджерами у фулфілмент компаніях; посадовцями в управліннях транспорту органів державної влади, на митниці.

За детальною інформацією звертайтесь за номером телефону: +38(097)137-44-61, е-mail: feu.tneu@gmail.com, м. Тернопіль, Майдан перемоги, 3 (навчальний корпус № 2 Західноукраїнського національного університету), каб. 2214.