» » Класичний університет Тернополя входить в топ лідерів університетів України, зайнявши почесне шосте місце у рейтингу Webometrics Ranking Web of Universities!

Дата: 1-02-2021, 18:38 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У вебометричному рейтингу університетів світу Webometrics Ranking Web of Universities Західноукраїнський національний університет посів чільне 6-те місце за відкритістю серед 317 українських закладів вищої освіти. Даний рейтинг формується на основі аналізу рівня цитованості праць викладачів, афілійованих до ЗУНУ. Основою ранжування вишів є дані про рівень корпоративної цитованості пошуковою системою Google Scholar. Це визнання міжнародною спільнотою наукової діяльності класичного університету Тернополя та високого статусу, що роками напрацьовується професорсько-викладацьким колективом закладу вищої освіти. Вітаємо університетську спільноту з таким вагомим досягненням й пишаємося, що Західноукраїнський національний університет є знаним осередком науки та освіти - лідером серед кращих університетів України.