» » Колектив соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ запрошує до участі у колективній монографії

Дата: 20-01-2021, 16:19 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

За результатами співпраці соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ із Католицьким університетом в Ружомберку (Словаччина), Вищою школою управління та менеджменту (Республіка Польща), буде видано колективну монографію «Філологія, теологія, культура у слов'янських країнах».

Умови участі у монографії:

Вартість публікації у монографії та організаційні витрати становлять 500 грн. Монографію буде надруковано у видавництві Католицького університету в Ружомберку (Словаччина) із присвоєнням міжнародного стандартного книжкового номера ISBN.

Для участі у написанні колективної монографії необхідно надіслати до 26.02.2021 р. на електронну пошту (oksana_homotuk@ukr.net, cherbiak@ukr.net) статтю (вимоги додаються) та коротку довідку про себе .

Назви файлів повинні відповідати прізвищу автора, наприклад: О. Іваненко_стаття.

Монографію буде опубліковано у квітні 2021 р.

Стаття має бути написана українською, польською або англійською мовою й оформлена відповідним чином.

Статті, які не відповідатимуть усім вимогам редакційної колегії, будуть відхилені.

Координатори:

Оксана Гомотюк - в. о. декана СГФ ЗУНУ, тел.:+380679269387, e-mail: oksana_homotuk@ukr.net;

Юрій Щербяк - професор СГФ ЗУНУ, тел.: +380975733480, e-mail: cherbiak@ukr.net

Вимоги до оформлення статей подано у прикріплених файлах.

Найкраща студентська публікація буде розміщена безкоштовно!