» » Відбувся вебінар на тему "Корупція"

Відбувся вебінар на тему "Корупція"

Дата: 15-01-2021, 17:12 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У Міжнародний день боротьби з корупцією студенти юридичного факультету ЗУНУ та ЛНУ ім. І. Франка у рамках вебінару мали можливість обговорити з директором Львівського регіонального управління НАБУ Тарасом Лопушанським український досвід боротьби із таким явищем як корупція.

Організатори заходу - кафедра кримінального права та процесу і правоохоронної діяльності ЗУНУ.

"Я радий, що долучився до цього заходу, адже було дійсно пізнавально! Ми мали змогу дізнатися про роботу НАБУ та інших антикорупційних органів з перших вуст", - ділиться враженнями студент юридичного факультеу Онищук Ілля.

Для закріплення знань була проведена антикорупційна вікторина за участі наших студентів ЗУНУ та  ЛНУ ім. І.Франка, де студенти класичного університету Тернополя посіли 2 та 3 місця.

Ось так навчається правова еліта класиного університету Тернополя!