» » Відбувся онлайн-тренінг із засвоєння навичок виживання

Відбувся онлайн-тренінг із засвоєння навичок виживання

Дата: 13-01-2021, 09:29 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно для студентів спеціальності «Правоохоронна діяльність» Західноукраїнського національного університету було проведено тренінг із засвоєння навичок виживання поліцейського в екстремальних ситуаціях.

Спікером виступис президент федерації поліцейського хортингу України, кандидат психологічних наук, доцент, доктор філософії, Академік Української технологічної академії, полковник міліції запасу, неодноразовий чемпіон світу з бойових мистецтв, учасник миротворчих операцій, кавалер ордену “Червона Зірка” Борис Шаповалов.

У ході проведення тренінгу були обговорені такі питання:
-психологічні аспекти небезпек, а також види та засоби забезпечення виживання до, під час та після екстремальних ситуацій.
-формування готовності до дій в екстремальних ситуаціях, пов’язаних з нападом правопорушника,
-питання захисту від нападу озброєного та неозброєного правопорушника та постановки небезпечної поведінки нападника під контроль.

Захід був інформативним та корисним для студентів!