» » Класичний університет Тернополя посів 13-те місце у рейтингу QS EECA University Rankings

Дата: 16-12-2020, 19:12 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні опублікований щорічний міжнародний рейтинг закладів вищої освіти QS EECA University Rankings.  Західноукраїнський національний університет посідає 13-те місце серед найкращих закладів вищої освіти України. Це престиж та визнання.

QS EECA University Rankings — рейтинг університетів країн Європи і Центральної Азії. Він формується британським агетнством  Quacquarelli Symonds (QS) з 2014 року й включає в себе 350 кращих університетів певного регіону. Заклади вищої освіти оцінюються за десятьма позиціями, які формуються з 9 показників:

Академічна репутація (Academic reputation) — 30 %,

Репутація роботодавців (Employer reputation) — 20 %,

Співвідношення викладачів та студентів (Faculty/student ratio) — 10 %,

Наукова продуктивність викладачів (Papers per faculty) — 10 %,

Міжнародне науково-дослідницьке співробітництво (International research network) — 10 %,

Активність в Інтернеті (Web impact) — 5 %,

Кількість працівників – докторів наук (Staff with a PhD) — 5 %,

Рівень цитування опублікованих праць науковців зво (база даних Scopus), (Citations per paper) — 5 %,

Кількість закордонних викладачів (2,5 %) і тих, які навчаються у зво (2,5 %), (International faculty and international students).

Пишаємося тим, що рейтинг, який формується незалежною міжнародною компанією засвідчує наш статус та вагомі досягнення професорсько-викладацького колективу класичного університету Тернополя.

Працюємо на результат!