» » Студенти кафедри фізичної реабілітації, громадського здоров’я і спорту класичного університету Тернополя поєднують теоретичні знання з практичними

Дата: 15-12-2020, 16:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студенти, які навчаються за спеціальністю «Фізична культура і спорт» Західноукраїнського національного університету поєднують теоретичні знання з практичними. Василь Котляр та Єгор Лаутеншлагер взяли участь у суддівстві чемпіонатів України з баскетболу серед команд Суперліги та Першої ліги Федерації баскетболу України. Вони мали змогу відслідковувати гру, звертаючи увагу на  помилки гравців й вивчаючи усі тонкощі суддівства. Доцент кафедри фізичної реабілітації, громадського здоров’я і спорту ЗУНУ Наталія Безпалова взяла на себе роль головного секретаря змагань.