» » Колектив кафедри фізичної реабілітації, громадського здоров’я і спорту ЗУНУ організовує онлайн-семінар

Дата: 15-12-2020, 11:29 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

21 грудня о 10:00 год відбудеться онлайн-семінар. Поговоримо про особливості професійної діяльності спортсмена та її роль у процесі соціалізації, сучасні практики організації та управління власною справою у спорті, тренування за системою TRX. Організатори – колектив кафедри фізичної реабілітації, громадського здоров’я і спорту. Спікери - професіонали-практики у сфері фізичної культури і спорту: Ігор Побер - чемпіон України, Європи та світу з бодібілдингу, народний депутат України 7-го та 8-го скликань, Дмитро Андрієшин - засновник дитячо-юнацького футбольного клубу «Чемпіон», Юрій Хомут - засновник студії здоров'я X-move. Запрошуємо долучитися до онлайн-зустрічі студентів, які навчаються за спеціальністю  «Фізична культура і спорт» ЗУНУ та всіх охочих!

ZOOM ID: 8305231514