» » Вітаємо студенток-гандболісток ЗУНУ з перемогою у турі чемпіонату України з гандболу!

Дата: 11-12-2020, 14:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Відбувся черговий тур чемпіонату України з гандболу серед команд вищої ліги Федерації гандболу України, в якому взяла участь жіноча команда Західноукраїнського національного університету «ЗУНУ-Енерго-ШВСМ». Гра була напружена та водночас цікава, суперниці були сильними та готовими на все заради перемоги. Проте, після напружених спортивних баталій нашим дівчатам все ж таки вдалося здобути дві перемоги над командою «Поділля-Університет» Хмельницького національного університету з рахунком 40:32 та 41:37. Щиро вітаємо наших студенток і зичимо й надалі впевнених перемог!