» » До уваги студентів, зацікавлених в проєктній діяльності!

До уваги студентів, зацікавлених в проєктній діяльності!

Дата: 11-12-2020, 09:29 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Запрошуємо взяти участь в  онлайн-конференції  «До кращого майбутнього  - тільки разом ! Партнерство державних органів, бізнесу та громадянського суспільства  - запорука досягнення цілей сталого розвитку».

Участь у заході допоможе вам правильно враховувати цілі сталого розвитку при підготовці грантових заявок, бути більш переконливим перед донорами.   Ми спільно з’ясуємо, що таке цілі сталого розвитку та як вони працюють на практиці? Як ними керуватись при стратегічному плануванні та в проєктному менеджменті ? Чому важливо консолідувати зусилля та діяти спільно у партнерському трикутнику влада-бізнес-громада?

Онлайн захід відбудеться  14 грудня 2020 року з 15.00 до 16.40

Реєстрація за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1k8eLhYrjiSkx6f3tfGwGLfMuiZLhwnuHc5kDYEmon8A/edit