» » Відбудеться XІ-та Міжнародна конференція на тему «Сучасні комп’ютерні інформаційні технології»,

Дата: 3-12-2020, 17:05 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

15-17 вересня 2021 року відбудеться XІ-та Міжнародна конференція на тему «Сучасні комп’ютерні інформаційні технології» у місті Деггендорф (Німеччина).

Співорганізатори заходу: Західноукраїнський національний університет (Україна), Технологічний університет м. Деггендорф (Німеччина),  Південночеський Університет (Чеська Республіка) та Німецька секція IEEE. Тогоріч до  конференції приєднались представники більш, ніж 200 закладів вищої освіти із понад 50 країн світу.

Усі прийняті статті будуть включені в цифрову бібліотеку IEEE Xplore Digital Library та проіндексовані в наукометричних базах даних (Scopus, Web of Science, Google Scholar…).

Робоча мова конференції: англійська

Напрями роботи:

• Mathematical Modelling
  • Information in Economy and Management
  • Cyber Security
  • Specialized Information and Computer Systems
  • Artificial Intelligence

Важливі дати:

до 18.02.2021 - подача матеріалів

до 31.03.2021 - повідомлення про прийняття матеріалів

до 30.04.2021 - подача кінцевого варіанту матеріалів

Детальніше про роботу конференції:  https://acit.wunu.edu.ua