» » Відбулася нарада-семінар з представниками Nord університету

Відбулася нарада-семінар з представниками Nord університету

Дата: 20-11-2020, 16:50 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

20 листопада відбулася нарада-семінар учасників проєкту «Україна-Норвегія» в Західноукраїнському національному університеті на тему: «Робота університетів в умовах карантину. Досвід Nord університету».

У заході взяли участь представники Nord університету та класичного університету Тернополя.

У ході зустрічі представники університетів України та Норвегії обмінялись думками щодо організації навчального процесу країн в умовах карантину. Поговорили також і про організацію роботи викладачів і слухачів проєкту, лекції, практичні заняття, контроль і звітність, планування навчального навантаження викладачів, оплату праці, нові можливості, зниження ефективності навчального процесу та шляхи його подолання.

Першим лектором виступив професор Nord університету Анатолій Бурмістров,  розповів про реакцію на пандемію – досвід зміни академічної та управлінської діяльності в Nord університеті – весна/осінь 2020 року. Висунув ідеї про те, як COVID-19 може змінити освіту бухгалтерів.

Доповідачем від ЗУНУ виступила проректор з науково-педагогічної роботи Оксана Десятнюк.

Обмін думками дав багато корисної інформації, яка допоможе покращити навчальний процес в університетах.