» » Призерами Чемпіонату світу із боротьби самбо стали студенти Західноукраїнського національного університету

Дата: 12-11-2020, 12:58 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Відбувся Чемпіонат світу із боротьби самбо у місті Новий Сад (Сербія). У ньому взяли участь студенти Західноукраїнського національного університету та вибороли призові місця!

Срібним призером змагань став Юрій Яремчук у ваговій категорії до 57 кг, Михайло Свідрак завоював перемогу у ваговій категорії до 82 кг., Алла Бегеба – у ваговій категорії до 52 кг, а Сніжана Пліш виборола золото чемпіонату світу з боротьби самбо серед спортсменок віком до 18 років.

Пишаємося спортивними досягненнями наших студентів та бажаємо наснаги для подальших звершень й перемог! Юнаки і дівчата класичного університету Тернополя – гордість України!