» » Cтудентський науковий гурток «Банківський аналітик» запрошує усіх охочих долучитися до роботи!

Дата: 11-11-2020, 17:07 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У рамках тижня фінансової грамотності студентський науковий гурток «Банківський аналітик» запрошує усіх охочих долучитися до роботи!

12 листопада 2020 року о 13:00 год у рамках проведення тижня фінансової грамотності відбудеться відкрита зустріч членів студентського наукового гуртка «Банківський аналітик» та професорсько-викладацького колективу кафедри банківського бізнесу ЗУНУ.

Тема обговорення:«Суть та ефективність системи дистанційного банківського обслуговування».

Куратори наукового гуртка - к.е.н., доцент Галина Забчук, к.е.н., доцент Зоряна Сороківська та студенти наукового гуртка «Банківський аналітик» запрошують усіх охочих долучитися до діалогу.

Платформа Zoom

Ідентифікатор зустрічі (ID) 828 2002 3931