» » Західноукраїнський національний університет входить в топ-лідерів рейтингу Publons

Дата: 10-11-2020, 18:09 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Західноукраїнський національний університет посідає 7 місце в Україні серед 456 закладів вищої освіти по кількості бібліометричних профілів науковців у Web of Science. Це свідчення активної наукової присутності вчених класичного університету Тернополя в світовому цифровому науковому просторі.

Publons – це веб-сайт та безкоштовна служба для вчених для відстеження, перевірки та демонстрації своїх публікацій через Scholarly peer review та редакційних матеріалів для академічних журналів.

Щиро вітаємо університетську спільноту з вагомим досягненням і зичимо натхнення для подальших інтелектуальних пошуків, здобутків, які є вагомою складовою іміджу Західноукраїнського національного університету!