» » Відбулася гостьова лекція Біловус Людмили Романівни, заступника директора департаменту-начальника управління регіонального економічного розвитку Департаменту економічного розвитку і торгівлі Тернопільської ОДА

Дата: 23-10-2020, 14:28 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

За ініціативи кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу ЗУНУ 21 жовтня 2020 року в онлайн-режимі з використанням платформи ZOOM відбулася гостьова лекція Біловус Людмили Романівни, заступника директора департаменту-начальника управління регіонального економічного розвитку Департаменту економічного розвитку і торгівлі Тернопільської ОДА на тему: "Стратегія розвитку Тернопільської області на період до 2027 року".

Онлайн-лекцію відвідали студенти 3, 4 курсу бакалаврського та 1 курсу магістерського рівнів, які навчаються на факультеті економіки та управління Західноукраїнського національного університету за освітніми програмами: публічне управління та адміністрування, менеджмент, управління персоналом, а також професорсько-викладацький колектив кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу.

Спікер підібрала актуальний практичний матеріал, а також застосувала візуалізацію для кращого сприйняття та розуміння інформації студентами. Лекція зацікавила усіх слухачів, що підтверджувалося жвавою дискусією, значною кількістю запитань.

Дякуємо спікеру за  цікаву лекцію!