» » Криміналісти та безпекознавці ЗУНУ взяли участь у міжнародному стажуванні

Криміналісти та безпекознавці ЗУНУ взяли участь у міжнародному стажуванні

Дата: 23-10-2020, 09:16 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

П’ятнадцять викладачів кафедри кримінального права і процесу, економічної безпеки та правоохоронної діяльності під керівництвом в.о. завідувача кафедри Олександри Васильишин із 28 вересня по 5 жовтня 2020 року взяли участь у проекті Міжнародного підвищення кваліфікації (Вебінару) «Хмарні сервіси для онлайн-навчання (на прикладі платформи ZOOM)».

Упродовж навчання викладачі кафедри успішно опрацювали такі теми: «Основні типи комунікативної взаємодії в мережі «Інтернет»; «Вебінар як форма дистанційного інтерактивного навчання»; «Сервіс вебінарів та відео-конференцій за допомогою платформи Zoom.us»; «Загальні правила відео-спілкування за допомогою хмарних сервісів на прикладі платформи Zoom».

Організаторами проекту виступили Інститут науково-дослідний Люблінського науково-технологічного парку та ГО «Міжнародна фундація науковців та освітян». Викладачі кафедри висловлюють щиру подяку за високий рівень організації проекту та сподіваються на подальшу плідну наукову міжнародну співпрацю.