MOODLE MOBILE WUNU

Дата: 22-10-2020, 12:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Відтепер освітня платформа Західноукраїнського національного університету Moodle ЗУНУ є доступною для використання і через мобільний додаток Moodle Mobile. Використовувати додаток можна на більшості популярних мобільних платформах, таких як Android, iOS та Windows Phone.

Для його завантаження вам необхідно лише перейти до вашого магазину додатків та завантажити Moodle Mobile, увівши його назву у полі пошуку.

При першому вході у мобільний додаток варто ввести адресу сайту: moodle.wunu.edu.ua

З мобільним додатком ви можете:

– Переглядати вміст своїх курсів, навіть у режимі оффлайн;

– Швидко знаходити і контактувати з різними учасниками на курсі;

– Слідкувати за своїми результатами на курсах;

– Отримувати миттєві сповіщення щодо будь-яких подій на сайті;

– Завантажувати зображення, аудіозаписи, відео та інші файли зі свого мобільного пристрою;

– Проходити тестування, писати повідомлення на форумах.

Ознайомитися з детальнішим списком змін можна тут. (https://docs.moodle.org/33/en/Moodle_Mobile_features)

Надзвичайно важливою функцією мобільного додатку Moodle Mobile є можливість роботи з вмістом курсу без доступу до мережі. Це дасть можливість студентам, які перебувають на території без доступу до Internet залишатися активними і навчатися.

Moodle Mobile має push-повідомлення, які допоможуть вам отримувати актуальні сповіщення щодо активності в освітній платформі ЗУНУ.