» » Відбулося практичне навчання на тему: «Подання річної податкової декларації податку на доходи фізичних осіб»

Дата: 22-10-2020, 12:09 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

21 жовтня з ініціативи колективу кафедри податків та фіскальної політики Західноукраїнського національного університету відбувся захід на тему: «Подання річної податкової декларації податку на доходи фізичних осіб».

Учасники практичного заняття мали можливість ознайомитися із основними моментами декларування доходів громадян, термінами подачі податкової декларації, дізналися про можливі фінансові вигоди від подання річної декларації з податку на доходи фізичних осіб. Також змогли побачити як на практиці можливо подати свої декларації через електронний кабінет платника податків.

На завершення практичного навчання учасники мали нагоду обговорити основні етапи та нюанси даної тематики.

З усіх можливих питань, що стосуються декларування доходів громадян та інших питань оподаткування усі охочі можуть звертатися на кафедру податків та фіскальної політики ЗУНУ.