» » Будь-яке змагання – це випробування, в якому славу отримує справжній боєць!

Будь-яке змагання – це випробування, в якому славу отримує справжній боєць!

Дата: 21-10-2020, 15:01 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Підтвердити даний вислів мали нагоду учасники турніру «КУБОК СВІТЛЯКА», який відбувся на базі ДНЗ «Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою». Змагання – це 5-тий щорічний турнір зі стрільби з пневматичної зброї імені бійця добровольчого батальйону «Азов» Андрія Дрьоміна.

З великою гордістю студенти юридичного факультету Західноукраїнського національного університету долучилися до участі у турнірі. І продемонстрували блискучий результат! В особистому заліку І місце здобув Богдан Йончик, студент групи ПДЕБ-21, а команда юридичного факультету ЗУНУ посіла ІІІ місце.

Колектив ЮФ висловлює подяку партнерам за те, що молодь має можливість відточувати свої навички стрільби!