» » Відбулася церемонія нагородження фіналісток Кубку України – команди «ТНЕУ-Енерго»

Дата: 19-10-2020, 16:45 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

19 жовтня в залі ректорату Західноукраїнського національного університету відбулася церемонія нагородження фіналісток Кубку України – команди «ТНЕУ-Енерго». Фінальні етапи Кубку України з гандболу серед жіночих команд відбулися 12-13 вересня в м. Бровари. У півфінальній грі команда Західноукраїнського національного університету «ТНЕУ-Енерго» зустрічалася з командою «Дніпрянка» м. Херсон, де здобула впевнену перемогу з рахунком 37:27, досягнувши найбільшого успіху в історії клубу.

Вихід у фінал дав можливість гравцям команди «ТНЕУ-Енерго» виконати норматив майстра спорту України, а саме Дацюк Людмилі (ННІБП), Шиптицькій Олександрі (ННІБП), Бойчук Юлії (ФЕУ), Сторожук Дарині (ФЕУ), Величанській Валерії (ННІМВ), Чирській Наталії (ННІБП), Стасишин Наталії (коледж ЗУНУ), Гуменюк Софії (коледж ЗУНУ), Когут Ірині (коледж ЗУНУ), Барабаш Олені (коледж ЗУНУ), Даласюк Софії (коледж ЗУНУ), Ямнюк Інессі, Долі Вікторії, Сігай Зоряні, Костецькій-Сухецькій Ользі.

Привітали команду та нагородили медалями, грамотами та цінними подарунками ректор університету Андрій Крисоватий, а також генеральний директор ВАТ «Тернопільобленерго» Ігор Юхимець. Андрій Ігорович після нагородження поділився своїми враженнями від зустрічі, сказавши: «Спортсменки  ЗУНУ - найкращі, адже саме вони уособлюють красу та силу духу. Пишаємося Вами, дівчата, бо Ви примножуєте спортивну славу класичного університету Тернополя». Ігор Юрійович вручив студенткам подарунки, привітавши з перемогою: «Спорт – це наполегливість, вміння формувати цілі та досягати їх! Користуючись нагодою висловлюю Вам слова вдячності та зичу чемпіонам наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот!»

Ректор ЗУНУ подякував Ігорю Юхимцю й вручив від колективу закладу вищої освіти відзнаку «Надійний партнер-меценат класичного університету Тернополя – 2020» за підтримку талановитої молоді Західноукраїнського національного університету, патріотизм та вагомий внесок у розвиток і популяризацію спортивних традицій нашого краю. Також Андрій Крисоватий подякував тренерам Андрію Верцімазі й Володимиру Лобуру за достойну підготовку гравців, атмосферу в команді та міцний командний дух!