Стартує UKRAINIAN ERASMUS+ MARATHON!

Дата: 15-10-2020, 19:55 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні розпочинається UKRAINIAN ERASMUS+ MARATHON у межах #ERASMUSDAYS 2020, що триватиме з 15 по 17 жовтня. Класичний університет Тернополя висловлює щирі вітання Представництву Європейського Союзу в Україні та команді Національного Еразмус+ офісу в Україні. Західноукраїнський національний університет також бере участь у марафоні, отож із радістю та задоволенням представляємо надане нам відео-привітання від Представництва Європейського Союзу в Україні.

Вже завтра, в рамках #ErasmusDays 2020, ми запрошуємо зацікавлених осіб з академічної та студентської спільноти і не тільки – усіх кому комфортно у атмосфері відкритого та вільного спілкування, почути історії участі у Програмі Еразмус+, досягнення, досвід колег, студентів, а також дізнатися більше про  можливості, які відкриває програма!