» » Запрошуємо на інтенсивні курси з вивчення англійської, німецької, польської та французької мов

Дата: 27-10-2020, 15:37 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

На базі Навчально-наукового центру з вивчення іноземних мов Західноукраїнського національного університету організовуються інтенсивні курси з вивчення англійської, німецької, польської  та французької мов для студентства усіх закладів вищої освіти міста Тернополя.

Організація навчання у Центрі здійснюється за попереднім тестуванням майбутніх слухачів та формуванням однорівневих груп за шкалою Ради Європи. Підготовка слухачів здійснюється за різносторонніми комунікативними програмами поглибленого вивчення іноземних мов з наданням відповідного сертифікату згідно з Європейськими рекомендаціями з мовної освіти. Наповненість груп: 5, 8 та 10 осіб.

Просимо надіслати до 13 листопада 2020 року на електронну адресу Центру (centrinozmov@tneu.edu.ua) такі дані:

- прізвище, ім’я, по-батькові;

- академічна група;

- мобільний телефон;

За додатковою інформацією можна звертатися у Навчально-науковий центр з вивчення іноземних мов за адресою: Майдан Перемоги, 3 (ІІІ корпус, каб. 3107), тел.: (0352) 47-50-50*13-148 або 067-708-73-29; e-mail: centrinozmov@tneu.edu.ua.