» » Блискуча перемога студентів-біатлоністів класичного університету Тернополя!

Блискуча перемога студентів-біатлоністів класичного університету Тернополя!

Дата: 28-09-2020, 17:03 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З 22 по 26 вересня у Чернігові проходили змагання чемпіонату України з літнього біатлону. Спортсмени визначали кращих у таких дисциплінах як спринт, гонки переслідування, мас-старт та змішана естафета.

Приємно відзначити, що вкотре серед найсильніших – студенти Західноукраїнського національного університету. Так Анастасія Меркушина здобула «срібло» у гонці з мас-стартом, Руслан Бригадир теж став срібним призером у гонці з мас-стартом, а Віталій Труш  виборов «бронзу» у цій же дисципліні.

Тріумфом наших спортсменів завершилася змішана естафета, у якій команда Тернопільської області, яка повністю складалася з студентів класичного університету Тернополя (Анастасія Меркушина, Олександра Меркушина, Руслан Бригадир та Віталій Труш), стала чемпіоном України, випередивши представників Сумщини і Чернігівщини! Щиро вітаємо наших спортсменів із вагомим, здобутком, та бажаємо нових звитяг!