» » У ЗУНУ здійснюють підготовку до складання Кембриджських іспитів FCE на рівень В2 та PET на рівень В1

Дата: 7-10-2020, 14:27 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З метою підготовки до складання Кембриджських іспитів FCE (First Certificate in English) на рівень В2 та PET (Preliminary English Test) на рівень В1 на базі Навчально-наукового центру з вивчення іноземних мов з вересня 2020 року організовуються інтенсивні курси з вивчення  англійської мови.

Запрошуються бажаючі з числа студентства та професорсько-викладацького колективу закладів вищої освіти м. Тернополя, а також школярі.

У випадку успішного складання зазначених вище екзаменів слухачі Центру отримають відповідні міжнародні сертифікати без обмеженого терміну дії.

Бажаючих просимо надіслати до 16 жовтня 2020 року на електронну адресу Центру (centrinozmov@wunu.edu.ua) такі дані:

– прізвище, ім’я, по батькові;

– мобільний номер телефону;

За додатковою інформацією можна звертатися у Навчально-науковий центр з вивчення іноземних мов за адресою: Майдан Перемоги, 3 (ІІІ корпус, каб. 3107), тел.: (0352) 47-50-50*13-148 або 067-708-73-29; e-mail: centrinozmov@wunu.edu.ua.