» » Вітаємо гандбольну команду «Універ» Західноукраїнського національного університету з новими досягненнями!

Дата: 24-09-2020, 14:32 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Щиро вітаємо жіночу гандбольну команду «Універ», яка стала срібним призером Кубку України з гандболу серед жіночих команд сезону 2020 р. (змагання тривали 12-13 вересня у м. Бровари). Також дівчата здобули друге місце у чемпіонаті України з гандболу серед жіночих команд Вищої ліги сезону 2019/2020 рр.

Відповідні нагороди від Федерації гандболу України вручили голові ССК «Універ», ректору Західноукраїнського національного університету Андрію Крисоватому.

«Пишаюся нашими спортсменками, які формують імідж класичного університету Тернополя та зберігають його славні традиції! Переконаний – попереду ще багато блискучих перемог і досягнень», – зазначає Андрій Ігорович.