» » Шановні учасники конкурсу логотипів Західноукраїнського національного університету!

Дата: 22-09-2020, 13:40 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Колектив класичного університету Тернополя висловлює щиру подяку вам за активну участь у конкурсі на розробку дизайну нового логотипу. Ми приємно вражені вашою креативністю, цікавими ідеями та інноваційним підходом.

Хочемо повідомити, що в останній день творчих змагань на адресу організаційного комітету надійшла рекордна кількість робіт за всю тривалість конкурсу. Тому членами журі, задля якісного опрацювання конкурсних робіт, прийнято рішення перенести оголошення результатів.

Результати конкурсу буде оприлюднено на офіційному сайті Західноукраїнського національного університету, а також на сторінках у соцмережах.

Ще раз дякуємо за вашу участь і бажаємо усім успіху!