» » Студентки-регбістки ЗУНУ – переможці I туру Першості України з регбі-7 (вища ліга)

Дата: 21-09-2020, 15:31 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У міжнародний День студентського спорту – 20 вересня 2020 р. – наші студентки-регбістки з команди «Універ» брали участь у I турі Першості України з регбі-7 (вища ліга) у місті Львові. Наша команда здобула перемогу над командою з м. Івано-Франківськ з рахунком 32:0, командою з м. Кременець – 17:0 та командою з м. Львів – 17:5.

Це дозволило стати переможцем 1-го туру змагань.

Вітаємо дівчат з блискучим досягненням!

Склад команди: Бульбак Ольга, капітан команди (випускниця (ФКІТ), Вовк Марія (ФФО), Ткач Оксана (ННІБП), Лаховська Ольга (випускниця ФФО), Блашків Христина (коледж), Москальчук Вікторія (ФФО), Горошко Юлія(коледж), Дух Христина (коледж), Цибулька Леся (коледж).

Тренер команди Едуард Маляр.